• irtibat: +90 232 897 60 88
  • E-mail: info@arvenmakine.com
  • Whatsapp: +90 535 735 56 25
Sabun Makinası
Sabun Makinası

Sabun Makinası

(0 oy)

Arven Makine Endüstriyel Sabun Makinası İmalatı Kalıp Sabun Sıvı Sabun Üretimi Konusunda  Sabun imalatı Sabun Üretim Hattı Makine ve Ekipmanları Hizmeti Sunmaktayız.

SABUN MAKİNELERİ, tuvalet sabunu kalıpları, kalıp çamaşır sabunu kalıpları, kalıp sabun kalıpları ve çok amaçlı kalıp kalıp sabunların üretimi için yenilenmiş Sabunlaştırma Tesisleri ve Sabun Yapma Makineleri tedarik etme konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan Şirketidir. Şirketimiz sabunlaştırma tesisinden sabun paketleme makinelerine kadar sabun ekipmanlarında 25 yılı aşkın deneyime dayanarak 2016 yılında kurulmuştur.
Sabun yapma makinelerinin yanı sıra mühendislik, teknik tartışmalar, tam detaylı tekliflerin hazırlanması, teknik danışmanlık, kurulum, devreye alma ve eğitim ve satış sonrası hizmet sunuyoruz.
Genellikle, yerleşim planlarından yedek parçalara kadar her adımda Müşterilerimizi takip etmek durumundayız. Sabun Sarma Makinesi İleri teknoloji cihazlar ekleyerek tamamen yenilenmiş sabun makineleri tedarik ediyoruz; bu şekilde önemli bir sermaye tasarrufu sağlıyoruz. Müşterilerin mülkünün mevcut sabun makinelerini yenilemek için lider bir Şirketiz.
Bir gücümüz, sabun damgalama makineleri için kalıp seti, değişim parçaları (boyut grupları) ve farklı sabun paketleme makineleri modelleri için en yaygın sabun yedek parçalarını tedarik etmektir.
Sabun Makineleri  ve diğer markalar gibi yalnızca Avrupa'da, özellikle Türkiye'de yapılan yenilenmiş sabun makinelerini tedarik ediyoruz

Sabun İmalatında başlangıçtan Paketlemeye kadar tüm makine çeşitleriyle geniş ürün yelpazesine sahip  kozmetik üretiminde ki tecrübesini sizin için hizmetinize sunuyor. Sabun Makinesi - Sıvı Sabun Makinesi - Sabun Paketleme Makinası - Sıvı Sabun Dolum Hattı Kalıp Sabun Üretim ve Paketleme Hattı 

Arven Makine Sanayii

İşletmemiz Sabun İmalatı Sektöründe ihtiyaç Duyulan Tüm Makinelerin İmalatını Gerçekleştirmektedir.
Arven Makine Sanayi Olarak Kozmetik imalatı Konusunda Tüm Makine Çeşitleri ve projeleriniz için Bize ulaşabilirsiniz İLETİŞİM

    • irtibat: +90 232 897 60 88  
       E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  
       Whatsapp: +90 535 735 56 25 

Son Düzenlenme Cuma, 07 Ekim 2022 12:32

Bu kategoriden diğerleri: « Sabun İmalatı Fason Kozmetik Üretimi »
demo

Endüstriyel Makine Sanayi

Arven Makine Modern Endüstriyel Kozmetik Üretim ve Paketleme Abaljlama ile ilgili Tüm Makinelerin Üretimi Makine Yedek Parça Ekipman ve Yardımcı Elemanları Üretim Tedariği Konusunda Siz Değerli Müşterilerimizin Güçlü Çözüm Ortağıdır

 

Hizmetler

All News