Sabun İmalatı
  • irtibat: +90 232 897 60 88
  • E-mail: info@arvenmakine.com
  • Whatsapp: +90 535 735 56 25

Hizmetlerimiz

Sabun İmalatı
Sabun İmalatı

Sabun İmalatı

(0 oy)

Arven Makine Endüstriyel Sabun İmalatı Kalıp Sabun Sıvı Sabun Üretimi Konusunda Fason Sabun imalatı Hizmeti Sunmaktayız.

Firmanızın ve kuruluşunuzun ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden talepleriniz doğrultusunda karşılamaktan mutluluk duyarız. Zeytin Sarayı, firmanızın büyüklüğüne ve kalitesine yakışır hizmet anlayışı ile çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak taleplerinizi hızlı şekilde karşılamaktadır. Kullanılan malzeme kalitesinden lojistik sevkiyata kadar titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarımız ile siz değerli müşterilerimize ayrıcalığı her daim hissettirmekteyiz.

Firmanızın bilgileri ve logo tasarımları ile etiketleme yapmakla beraber isteğe göre etiketsiz üretim yaparak firmaların kendi öz çalışmalarına olanak sağlamaktayız. Kaliteli hammadde, doğru orantılı formül ve ısı-nem bileşenlerini en ince ayrıntısına kadar disiplinle ürettiğimiz doğal sabunlarımız sizlerin markası altında gerek mağazalarınızda gerekse müşterilerinizin raflarında yerini almaya hazırdır. İlk dokunuş özeldir çünkü insan özeldir.

Üretimlerimizde birçok yağ çeşitliliği ile vücudun gereksinim duyduğu mineral ve vitaminleri koruyarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Üretim yapmak sıradan görünse de üretim aşamalarında gerçekleşen etkenler, hammadde kalitesi vs. satış ve satış sonrası durumlarında sıkıntısız aşılmasını ve müşteri memnuniyetini ortaya koymasını sağlamaktadır. Farkındalık ile sıradanlığı ayırt etmek için  Zeytin sarayı Kozmetik  kalitesine sizleri davet ediyoruz.

Talep ettiğiniz özelliklerde ve adetlerde fason sabun üretimini sizin için yapıyoruz. Doğal, bitkisel, meyveli çeşitleriyle geniş ürün yelpazesine sahip Zeytin Sarayı Kozmetik kozmetik üretiminde ki tecrübesini sizin için hizmetinize sunuyor.

Arven Makine Zeytin Saraı Kozmetik Şirketler Grubu İştirakidir.

İşletmemiz Private-Label (Fason) üretim yapmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda oluşturacağımız ürün içerik standartları ölçüsünde Sabun içeriklerinde gidilecek değişikliklerle dilediğiniz çeşitte sabunu (örn. eşek sütlü, mandalinalı, kükürtlü vb.) dilediğiniz boyutta üretebilir.
Sabunların üzerine sizin markanızı el yapımı işleyebilir, - Sizin temin ettiğiniz ambalajlarla yada bizim verdiğimiz ambalaj hizmeti doğrultusunda paketlemesini yapabilir, müşterilerinizin talep edeceğini düşündüğünüz standartlarda sabunları sizin için üretebiliriz. Üretim için ihtiyaç duyulan hammaddeyi (zeytinyağı vb.) siz temin edebilir yada tüm hammadde içerik teminini de bizden talep edebilirsiniz.
İşletmemiz günlük 5000 adet üretim kapasitesiyle, yüksek üretim kalitesi standardıyla, Sağlık Bakanlığı bildirimli Ürün Güvenlik Formları ve test, analiz raporlarıyla müşterilerinize sunabileceğiniz sabunların üretim ve kalite kontrol aşamalarını sizin direktifleriniz doğrultusunda eksiksiz yerine getirebilmektedir..

 

Son Düzenlenme Salı, 10 Mayıs 2022 12:50

demo

Endüstriyel Makine Sanayi

Arven Makine Modern Endüstriyel Kozmetik Üretim ve Paketleme Abaljlama ile ilgili Tüm Makinelerin Üretimi Makine Yedek Parça Ekipman ve Yardımcı Elemanları Üretim Tedariği Konusunda Siz Değerli Müşterilerimizin Güçlü Çözüm Ortağıdır

 

Hizmetler

All News